Dane Firmy
============

ADI Elżbieta Busz

Ul. Ciołka 15

01-445 Warszawa

sklep@wyprawki.pl

Numer konta bankowego

BRE Bank S.A. (mBank)

PL 68 1140 2004 0000 3802 2419 3004

kod BIC/SWIFT mBanku:
BREXPLPWMBK

Sklep internetowy wyprawki.pl prowadzony jest przez firmę „ADI” Elżbieta Busz na podstawie zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej wydanego przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy pod numerem 306622. Jesteśmy zarejestrowanym podatnikiem podatku od towarów i usług, któremu nadano numer identyfikacyjny NIP 522-005-22-43.

Firma „ADI” działa z powodzeniem od 1990 roku , ciesząc się dużym zaufaniem swoich klientów. Wieloletnie doświadczenie w branży dziecięcej pozwala firmie na przygotowywanie sprawdzonej oferty, dostosowanej do życzeń oraz wymagań rodziców i ich dzieci.

Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych klientów. Misją naszej firmy jest oferowanie produktów dziecięcych o wysokim standardzie jakościowym, rozumianym zarówno od strony bezpieczeństwa, jak i komfortu użytkowania, dających rodzicom gwarancję funkcjonalności i zadowolenia z dokonanego wyboru. Dążymy do tego, aby zapewnić dzieciom maximum przyjemności oraz radości, płynących z bezpośredniego kontaktu z przeznaczonymi dla nich produktami. Powyższymi założeniami kierujemy się niezmiennie już od ponad dwudziestu pięciu lat.

Firma rozumie potrzeby klientów. Pragnąc sprostać tym oczekiwaniom, w naszej ofercie proponujemy szeroki wachlarz towarów, umożliwiający podjęcie decyzji o zakupie produktu, odpowiadającego Państwa indywidualnym potrzebom. Każdy z produktów, dostępnych w naszych sklepach, został dołączony do oferty w sposób przemyślany. Proponujemy wyroby sprawdzone i poparte głosami zadowolenia naszych klientów. Dostawców wybieramy z należytą ostrożnością, mając na względzie jakość oferowanych przez nich produktów. Od kontrahentów, z którymi współpracujemy, wymagamy nienagannej solidności.

Zawsze służymy radą i fachową pomocą, tak aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z dokonanych zakupów.

Sklepy internetowe cStore