Dane Firmy
============

ADI Elżbieta Busz

Ul. Ciołka 15

01-445 Warszawa

sklep@wyprawki.pl

Numer konta bankowego

BRE Bank S.A. (mBank)

PL 68 1140 2004 0000 3802 2419 3004

kod BIC/SWIFT mBanku:
BREXPLPWMBK

Sklep internetowy wyprawki.pl prowadzony jest przez firmę „ADI” Elżbieta Busz na podstawie zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej wydanego przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy pod numerem 306622. Jesteśmy zarejestrowanym podatnikiem podatku od towarów i usług, któremu nadano numer identyfikacyjny NIP 522-005-22-43. Firma posiada sklep sprzedaży detalicznej w Warszawie: ul. Ciołka 15 tel. 22-836-00-16

Sklep „ADI” działa z powodzeniem od 1990 roku , ciesząc się dużym zaufaniem swoich klientów. Wieloletnie doświadczenie w branży dziecięcej pozwala firmie na przygotowywanie sprawdzonej oferty, dostosowanej do życzeń oraz wymagań rodziców i ich dzieci.

Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych klientów. Misją naszej firmy jest oferowanie produktów dziecięcych o wysokim standardzie jakościowym, rozumianym zarówno od strony bezpieczeństwa, jak i komfortu użytkowania, dających rodzicom gwarancję funkcjonalności i zadowolenia z dokonanego wyboru. Dążymy do tego, aby zapewnić dzieciom maximum przyjemności oraz radości, płynących z bezpośredniego kontaktu z przeznaczonymi dla nich produktami. Powyższymi założeniami kierujemy się niezmiennie już od ponad dwudziestu pięciu lat.

Firma rozumie potrzeby klientów. Pragnąc sprostać tym oczekiwaniom, w naszej ofercie proponujemy szeroki wachlarz towarów, umożliwiający podjęcie decyzji o zakupie produktu, odpowiadającego Państwa indywidualnym potrzebom. Każdy z produktów, dostępnych w naszych sklepach, został dołączony do oferty w sposób przemyślany. Proponujemy wyroby sprawdzone i poparte głosami zadowolenia naszych klientów. Dostawców wybieramy z należytą ostrożnością, mając na względzie jakość oferowanych przez nich produktów. Od kontrahentów, z którymi współpracujemy, wymagamy nienagannej solidności.

Posiadamy szeroki asortyment towarów dla wcześniaków, niemowląt, przedszkolaków i dzieci szkolnych. Nasza oferta dla najmłodszych to tzw. wyprawki firm znanych na rynku: Sofia, Mariquita, Mrofi, 2be3, BB, AGA które proponują doskonałej jakości wyroby z naturalnych tkanin, o ciekawych fasonach i bogatej kolorystyce.

Dbając o komfort w pokoikach i spokojny sen bobasów proponujemy meble, materace, pościele oraz całą gamę dodatków do wyposażenia wnętrz firm Feretti, Drewex, Gluck, Klupś, Babybet. W naszych sklepach oferujemy również duży wybór zabawek Fisher Price, krzesełek, kojcy, łóżek turystycznych, leżaków z firm Baby Design, oraz nosideł i innych akcesorii firm Womar, Avent, Canpol, Baby Ono, NUK, pomagających rodzicom w codziennej pielęgnacji i trosce o prawidłowy rozwój dziecka.

Na spacery proponujemy bogatą ofertę wózków głębokich i spacerowych firm Emmaljunga, X-lander, Deltim, Baby Design, ABC Design, Maclaren, Carretero , gwarantujących wysoki komfort dla dziecka i funkcjonalność dla rodziców. Zapewniamy także szeroki wybór dodatków przywózkowych.

Natomiast na wycieczkę samochodem mamy w ofercie bezpieczne fotele we wszystkich grupach wiekowych firm Maxi Cosi, Concord, Baby Design.

W naszych sklepach dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym proponujemy bieliznę, rajstopy, bluzy, bluzki, spodnie, swetry, sukienki, czapki oraz odzież wierzchnią sezonową znanych firm Mrofi, 2be3, Mariquita, Syntex, oraz Mir Mar.

Dysponujemy dużą ofertą butów i kapci dla dzieci w rozmiarach od 18 do 36 takich firm jak Emel, Antylopa, Jamet, Viggami, Falcon, Obex. Większość butów wykonana jest z naturalnej skóry i posiada atesty CLPO.

Zawsze służymy radą i fachową pomocą, tak aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z dokonanych zakupów.

Sklepy internetowe cStore